Boutique West End Apartment - 'The Nook'

  • 56 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Τοποθετημένη σε απόσταση 7 λεπτών με τα πόδια από Cameronians War Memorial στη Γλασκώβη, η Boutique West End Apartment - 'The Nook' προσφέρει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Σε όλα τα δωμάτια της βίλας παρέχεται παροχές τσάι/καφέ, Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας και τηλεόραση.

Το κατάλυμα στη Boutique West End Apartment - 'The Nook' έχει 1 υπνοδωμάτια. Βίλα προσφέρει επίσης 1 μπάνια.

Η βίλα αποτελεί κατάλυμα στη Γλασκώβη, σε κοντινή απόσταση από St Peter's RC Church. Κέλβιν Χολ βρίσκεται σε απόσταση 550 μέτρων από το κατάλυμα. Το Usha's Indian Street Food σερβίρει πιάτα ινδικής κουζίνας μόλις 100 μέτρα μακριά από τη βίλα. Μουσείο Θρησκευτικής Ζωής και Τέχνης St. Mungo βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα. Τοποθετημένη 150 μέτρα μακριά από το σταθμό μετρό Kelvinhall, η Boutique West End Apartment - 'The Nook' διαθέτει κατάλυμα στη Γλασκώβη.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Boutique West End Apartment - 'The Nook' Γλασκώβη
Hyndland View
Τιμή μόνο για κινητά

Hyndland View

7.6
Καλό 8 σχόλια
591 μ από το κατάλυμα
USD 457 USD 411
ανά νύχτα
Crown Upper Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Crown Upper Apartment

6.2
Ευχάριστο 5 σχόλια
600 μ από το κατάλυμα
USD 207 USD 186
ανά νύχτα
Crown Apartments 22
Τιμή μόνο για κινητά

Crown Apartments 22

600 μ από το κατάλυμα
USD 144 USD 130
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓΛασκώβης
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Partick Train Station
    700 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά σε η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook';
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Γλασκώβη που βρίσκεται κοντά σε η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook'.
    • Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook' αεροδρόμιο;
      Η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook' είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΓΛασκώβης.
    • Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook';
      Το κόστος διαμονής σε η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook' ξεκινάει από 289£ ανά βράδυ.
    • Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook';
      Οι πελάτες της η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook' πρέπει να έρθουν στις 23:59 και να αναχωρήσουν μέχρι τις 10:00.
    • Ποια εστιατόρια βρίσκονται κοντα σε παραθεριστική κατοικία;
      Τα εστιατόρια κοντά σε παραθεριστική κατοικία περιλαμβάνουν Number 16 και Usha's Indian Street Food.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε η βίλα;
      Σε η βίλα μπορούν να δεχτούν μόνο τους εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
      • Carte Blanche
      • Diners Club
      • Discover
      • Maestro
      • JCB
    • Σε η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook' έχει τζακούζι;
      Ναι, η βίλα Boutique West End Apartment - 'The Nook' προσφέρει μπανιέρα με υδρομασάζ.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓΛασκώβης
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Partick Train Station
    700 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Boutique West End Apartment - 'The Nook' Γλασκώβη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο